Ласкаво просимо

Вентиляція, кондиціонери - основна тема нашого порталу. Інформацію з нашого порталу можна використати, як інформаційне і практичне керівництво тим людям, хто займається будівництвом, ремонтом або просто цікавиться вентиляційними системами і системами кондиціонування.

Якщо ви не знаєте, як розібратися у величезній кількості пропозицій, що саме треба, які переваги і недоліки різних типів систем, ви зможете знайти інформацію, що цікавить вас. Приклади використання устаткування різних виробників. 

 У розділах "Вентиляція" та"Кондиціонування" зібрані усі статті по темі, які публікуються на нашому порталі. Наведені приклади систем вентиляції і кондиционирноания для різних приміщень - частки будинку, квартири, офісу, складу, супермаркету і багатьох інших. У розділі "Устаткування" можна упізнати технічні характеристики, креслення, споживчі особливості устаткування для створення комфортного мікроклімату.

На форумі ви можете поставити нам будь-яке питання про проектування, експлуатації різних систем, що цікавить Вас, поділитися власним досвідом із співтовариством. 

Розділ Проектувальникові містить підрозділи Розрахункові програми, Статті, Корисні статті і посилання, технічна література, запит інформації.

Словник термінів містить більше 500 слів, поповнюється новими термінами, виправляються помилки.

 

 вентиляция, кондиционеры 
Русский